Fb Sprawdź termin Kup voucher
Excellent
Rated By guests
9.4
Przystan Hotel&Spa
HotelsCombined

Atrakcje

Atrakcje

W samym kompleksie Przystań Hotel & Spa i w okolicy czeka na Gości wiele atrakcyjnych możliwości spędzania wolnego czasu. Na Mazurach nie sposób się nudzić.

Jezioro otacza ścieżka rowerowa, której pokonanie na dwóch kółkach zajmuje do 2h. Trasa o długości około 24 km biegnie wokół całego jeziora Ukiel, a jazda nią wiąże się nierozłącznie z podziwianiem niepowtarzalnych uroków mazurskiej przyrody. Trasę pokonać można również pieszo w czasie około 4h, a gdy zimą pokryje ją śnieg przy pomocy nart biegowych.

Nieopodal hotelu znajduje się wypożyczalnia sprzętu sportowego, która udostępnia:

  • rowery,
  • łyżworolki,
  • narty biegowe (zimą).

W okolicy znajduje się:

  • strzeżone kąpielisko,
  • dmuchany plac zabaw na wodzie (zjeżdżalnie, trampoliny, ścianka wspinaczkowa itp.),
  • boiska do siatkówki plażowej oraz koszykówki,
  • plac zabaw dla dzieci,
  • wypożyczalnia rowerów.

Doskonałą rozrywką i sposobem na poznanie okolicy są organizowane rejsy widokowe.

Półgodzinny spacer dzieli naszą lokalizację od uroków olsztyńskiego Starego Miasta. To właśnie tutaj odbywa się najdłuższy letni festiwal OLA, czyli Olsztyńskie Lato Artystyczne. Ale zabytkowa architektura, wyjątkowy nastrój i nastrojowe kawiarenki czekają tu na Gości cały rok.

W cieplejszych miesiącach (od maja do października) istnieje możliwość dojazdu ekologicznym busem, który można zamówić pod sam hotel.

Miłośnikom nieco bardzie ekstremalnego spędzania wolnego czasu, polecamy skorzystanie z centrum nurkowego (5 minut pieszo od Hotelu Przystań), które organizuje szkolenia i zejścia pod wodę. Przypływ adrenaliny gwarantuje też zabawa na torze do wakeboardingu w Zatoce Miłej (40 minut pieszo).

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Rozwoju Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013 Warmia iMazury Regionem Zjednoczonej Europy.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij