Fb Termin prüfen Gutschein
Excellent
Rated By guests
9.4
Przystan Hotel&Spa
HotelsCombined

Aktuelles

Letnie chwile w Przystań Hotel & Spa - FILM

Letnie chwile w Przystań Hotel & Spa - FILM

    Mehr »

Wypożyczalnia sprzętów wodnych

Wypożyczalnia sprzętów wodnych

Przez całe lato (lipiec-sierpień) nad przepięknym jeziorem Ukiel działa nasza wypożyczalnia sprzętów wodnych. Zapraszamy do korzystania! Mehr »

Letnie Atrakcje w Hotelu

Letnie Atrakcje w Hotelu

Wreszcie mamy lato ! Beztroski czas wakacji , który sprzyja wszelkiego rodzaju atrakcjom. To właśnie teraz większość z Nas wybiera się na urlop i ma okazje poznawać nowe miejsca, nowe smaki, nowe osoby... Z tej okazji w ramach Pakietu Letniego oprócz wspaniałych widoków, cudownej atmosfery i wyśmienitej kuchni przygotowaliśmy dla wszystkich gości nie lada atrakcje! Poniedziałek:  Warsztaty aromaterapii Spa / Warsztaty demakijażu masterclass / Badanie skóry twarzy (informacje i zapisy w recepcji Spa) Wtorek: Joga – Powitanie słońca i Poranna medytacja (informacje i zapisy w recepcji Spa) Środa: Kulinarne Warsztaty sushi (informacje i zapisy w restauracji Port) Czwartek: Animacje w żeglarskim klimacie. Szanty dla najmłodszych. Dziecięca nauka alfabetu morsa oraz wiązania węzłów żeglarskich Piątek: Juicy DietWarsztaty z przygotowywania odżywczych soków i koktajli witaminowych (informacje i zapisy w Restauracji Port) Sobota: Wieczór z muzyką na żywo Niedziela: Niedzielne lenistwo   Spędź z Nami Lato... Mehr »

Metamorfozy z Mają Sablewską

Metamorfozy z Mają Sablewską

Metamorfozy z Mają Sablewską już za Nami… To był dłuuugi dzień, pełen wrażeń, wyzwań i wielu emocji...   Mehr »

Mikołajkowy Bieg Charytatywny

Mikołajkowy Bieg Charytatywny

Miło Nam poinformować, że Przystań Hotel & Spa oraz Fundacja Przystań działają również mocno charytatywnie! 03.12.2016 to ważna data na mapie Olsztyna. Przystań Hotel & Spa pod honorowym patronatem Prezydenta miasta Olsztyna wraz z CRS Ukiel organizują Charytatywny Bieg Mikołajkowy na rzecz dzieci chorych na cukrzycę. Wspieramy ideę zdrowego stylu życia, zdrowej kuchni i aktywnego wypoczynku. Do tej wizji udało nam się namówić wielu znanych i lubianych z całej Polski oraz szereg partnerów, którzy wspomogli Nas w tej szczytnej akcji. Zaklinamy zimę i chcemy pokazać jak wiele ciekawych i fajnych form spędzania czasu mamy również zimą spędzając weekend na Mazurach! Przygotowaliśmy szereg atrakcji i to nie tylko sportowych ale również kulinarnych oraz dla najmłodszych, a ponieważ grudzień to miesiąc wspierania i niesienia pomocy mamy wielką nadzieję, że z Nami będziesz! Do biegu gotowi? 3,2,1...   Mehr »

Tajne przez poufne czyli Ostatnie miejsca na Andrzejki!

Tajne przez poufne czyli Ostatnie miejsca na Andrzejki!

Wydarzenia Kulturalne

Wydarzenia Kulturalne

Drodzy Goście dzieje się u Nas dużo również jesienią! Mamy wrzesień , a w związku z tym, szereg wydarzeń kulturalnych rusza w naszym mieście. Tutaj przedstawiamy ciekawe możliwości spedzania czasu w Olsztynie i okolicy na najbliższe dni.   Mehr »

Zamknięty dojazd do Hotelu od ul. Sielskiej

Zamknięty dojazd do Hotelu od ul. Sielskiej

Informujemy, że dzisiaj w nocy(12.09) z powodu remontu drogi  zamknięto całkowicie główny dojazd od ul. Kapitańskiej do ul. Żeglarskiej przy , której znajduje się Przystań Hotel & Spa. W związku z tym osoby jadące od strony Warszawy (droga 51) i południa powinny kierować się w kolejności na : ul. Bałtycka ul. Grabowa przejeżdzając przez niską zabudowę domów jednorodzinnych nalezy kierować się na ul. Żeglarską 4 Za utrudnienia przepraszamy. Mehr »

Metamorfozy z Mają Sablewską w Olsztynie

Metamorfozy z Mają Sablewską w Olsztynie

Metamorfozy Mai Sablewskiej w Przystań Hotel & Spa w Olsztynie ! Jesień to czas zmian i nowych możliwości… Zaplanuj również swoją metamorfozę, a o pełną moc wrażeń zadba niezwykła kobieta Maja Sablewska! Jej metamorfozy zna cała Polska, bo robi je z pasją , szczerością i zaangażowaniem! Są prawdziwe i sięgają głębiej , niż powierzchowne zmiany, które możemy zobaczyć. Dlaczego? Ponieważ największą zmianę przeszła sama i wie jak pracować nad drugim człowiekiem. Mehr »

O tańcu nie da się pisać (...) taniec trzeba tańczyć.- P. Coelho

O tańcu nie da się pisać (...) taniec trzeba tańczyć.- P. Coelho

Tak jak w tytule - Naszych lekcji tańca nie da się opisać, poprostu trzeba je przetańczyć! Przez całe lato organizujemy cykliczne lekcje tańca z dynamicznym instruktorem Wladymirem, który uczy podstawowych kroków oraz rytmiki ciała w zależności od prezentowanego tańca. Odzielnie prowadzone są zajęcia dla dzieci i dorosłych. Dla wszystkich gości hotelowych wstęp na zajęcia jest bezpłatny. Zapraszamy! Mehr »

Letnie Atrakcje na Przystani

Letnie Atrakcje na Przystani

Lato w Przystań Hotel & Spa w Olsztynie obfitować będzie w wiele ciekawych spotkań. W otoczeniu jeziora i pięknej wakacyjnej aury Hotelu będziemy mieli okazję gościć markę Koemi, która prowadzić będzie warsztaty brafittingu, dodatkowo odbywać się będą warsztaty makijażu z marką Armani dzięki Perfumerii Douglas, konsultacje pielęgnacyjne z marką Sothys i konsultacje pielęgnacyjne wraz z badaniem kondycji skóry aparatem Skinscope marki SkinCeuticals. Na wszystkie atrakcje wstęp wolny. Mehr »

Zabiegi w Oazie z czystym tlenem

Zabiegi w Oazie z czystym tlenem

Bubble Pure Air Natura Bissē Jedną z najbardziej nowatorskich przestrzeni, w których wykonywane są rytuały kosmetyczne na twarz i ciało. Bańka wypełniona w 99,995 % czystym tlenem pozwala na maksymalne korzystanie z dobrodziejstw innowacyjnych zabiegów Natura Bissē. Czyste środowisko bańki jest całkowicie wolne od cząstek zanieczyszczających, takich jak: wirusy, bakterie i alergeny (pyłki i roztocza). Oddychając czystym powietrzem i jednocześnie wykonując w czasie zabiegów ćwiczenia oddechowe, przechodzisz w stan maksymalnego relaksu. Rytuał Bubble Pure Air Natura Bissē Klient otoczony jest czystym powietrzem i atmosferą luksusu. Jego dobre samopoczucie maksymalizuje efekty zabiegów. Cudowne aromaty i klimatyczna muzyka pobudzają zmysły i odprężają. Przez cały czas wdychasz czyste powietrze. Mehr »

METAMORFOZY Z MAJĄ SABLEWSKĄ W PRZYSTAŃ HOTEL & SPA

METAMORFOZY Z MAJĄ SABLEWSKĄ W PRZYSTAŃ HOTEL & SPA

Kochani jest nam niezmiernie miło podzielić się z Wami relacją z tego wyjątkowego wydarzenia. Jak wiecie mieliśmy przyjemność zorganizować dla Was Metamorfozy z Maja Sablewska. Efekty były piorunujące, zobaczcie sami. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestniczkom, wszystkim markom, które wzieły udział w tym wydarzeniu oraz oczywiście wyjątkowej Mai Sablewskiej.                      Mehr »

O MAŁY WŁOS AKCJA CHARYTATYWNA

O MAŁY WŁOS AKCJA CHARYTATYWNA

AKCJA CHARYTATYWNA 12 GRUDZIEŃ 2015

AKCJA CHARYTATYWNA 12 GRUDZIEŃ 2015

Maja Sablewska

Maja Sablewska

Niezwykła osobowość- cudowna kobieta- doradzca wizerunkowy Maja Sablewska Mehr »

BOOBI BROWN 10 LIPIEC 2015

BOOBI BROWN 10 LIPIEC 2015

ZAPRASZAMY NA WIECZÓR BOBBI BROWN W PRZYSTAŃ HOTEL&SPA ! 10 LIPIEC 2015 GODZINA 19.00  Mehr »

SPXHTC EVVIVA L'ARTE

SPXHTC EVVIVA L'ARTE

Mieliśmy ogromną przyjemność gościć niesamowitą projektantkę Sabrinę Pilewicz i jej njnowszą kolekcję torebek. Pani Sabrino - dziękujemy!   Mehr »

Auto Wimar Warmia

Auto Wimar Warmia

NASZ NOWY PARTNER - AUTO WIMAR WARMIA!!!!   Nasi goście w ramach pobytu mogą skorzystać z niewątpliwej okazji jazd próbnych najnowszych modeli Audi i VW. Zapraszamy  Mehr »

Magdalen Różczka w Przystań Hotel&Spa

Magdalen Różczka w Przystań Hotel&Spa

W dniach 21-22.02.2015 z największą dumą i radością gościliśmy Panią Magdalenę Różczkę w ramach akcji "Bajkowy Weekend" . W tym dniu odbyła się również licytacja nagród ufundowanych przez Przystań Hotel&Spa przeznaczona na cele charytatywne.  Dziękujemy !                                                                                                                                                                                Mehr »

Ferie z Audi

Ferie z Audi

W dniach 31 styczeń 2015 gościliśmy jako partner główny w Galerii Warmińskiej podczas akcji " Ferie z Audi" Poniżej zdjęcie laureatki, która wygrała voucher do naszego Spa. Serdecznie gratulujemy!!!!! Mehr »

Konferencja prasowa

Konferencja prasowa

W dniach 14-16 styczeń odbył się w Przystań Hotel & Spa wyjazd prasowy dla dziennikarzy czasopism kobiecych. Gościliśmy wiele wspaniałych tytułów takich jak : Elle, Viva, Instyle, Uroda życia, Cosmopolitan Podczas pobytu naszych wspaniałych gości mieliśmy prezentację nowości Perfumerii Douglas â The Balm -których cudowne właściwości mogłyśmy przetestować   Mehr »

Święty Mikołaj w Hotelu Przystań

Święty Mikołaj w Hotelu Przystań

Dnia 6 grudnia odwiedził naszych najmłodszych gości Święty Mikołaj. Mehr »

Warsztaty w Spa podczas Cyklicznych Spotkań z Urodą

Warsztaty w Spa podczas Cyklicznych Spotkań z Urodą

W dniu 06.12.2014 podczas Cyklicznych Spotkań z Urodą odbyły się warsztaty w Spa z udziałem najlepszych specjalistów w Polsce Panią Doktor Moniką Bujanowską, lekarza medycyny estetycznej Kliniki doktora Marka Szczyta oraz Panią Moniką Kucharska z firmy Skinceuticals, która przeprowadziła badania skóry naszych Gości. Mehr »

Mistrzowie Świata w Przystań Hotel & SPA

Mistrzowie Świata w Przystań Hotel & SPA

W październiku 2014 roku gościli u nas Mistrzowie Świata w siatkówce. Mehr »

Das Projekt wurde  aus den Mitteln des Europäischen Fonds für Regionale Entwicklung sowie aus dem Staatshaushalt im Rahmen des Regionalen Operationsprogrammes Ermland und Masuren für 2007-2013, Ermland und Masuren – Region des vereinigten Europa kofinanziert. 

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen.

OK, schließen