Fb Termin prüfen Gutschein
Excellent
Rated By guests
9.4
Przystan Hotel&Spa
HotelsCombined

Wesele

   Jest takie magiczne miejsce gdzie komfort i natura żyją w zgodzie tworząc niepowtarzalny klimat chwili . Jest taka restauracja gdzie celebracja wesela - jednego z najważniejszych dni w życiu jest prawdziwą przyjemnością. Wiecznie żywa tafla jeziora i zielone otoczenie stanowią naturalną ,odpowiednią scenografię na organizację tych wyjątkowych momentów. Ze względu na piękne usytuowanie na linii brzegowej jeziora Ukiel oraz klimatyczną i designerską przestrzeń naszą specjalnością jest organizacja wyjątkowych przyjęć.

Do Państwa dyspozycji mamy:

  • Salę Bankietową – do 300 osób. Nowoczesna sala modułowa, która w zależności od ilości gości zmienia swoje wymiary , tak by oddać wyjątkowy charakter wydarzenia. Wyposażona w najnowocześniejsze multi-kolorowe oświetlenie, patio i foyer.
  • Bazę noclegową dla 300 osób w nowoczesnych, klimatyzowanych pokojach
  • Podniebny taras widokowy – możliwość zaślubin i sesji zdjęciowej z pięknym widokiem na jezioro
  • Bezpłatny, strzeżony parking dla gości hotelowych.
  • Strefę Spa & Wellnes - możliwość organizacji przygotowań do uroczystości m.in.: zabiegi odmładzające ,masaże ,organizacja wieczoru panieńskiego w Spa

Dodatkowo oferujemy:

  • Elegancką kolację na I rocznicę ślubu
  • Pokój z widokiem lub/i z prywatnym molo dla Pary Młodej*

Posiadając duże doświadczenie w organizacji imprez oferujemy profesjonalne doradztwo w doborze menu oraz tworzeniu scenariusza przyjęcia wraz z organizacją powitania.

*W celu uzyskania szczegółowej oferty zapraszamy do kontaktu z managerem restauracji:

anna.naglowska@hotelprzystan.com

tel. 725- 667- 662

Wasze Wesele z wyjątkową oprawą.

Przystań Hotel & Spa****

 

Das Projekt wurde  aus den Mitteln des Europäischen Fonds für Regionale Entwicklung sowie aus dem Staatshaushalt im Rahmen des Regionalen Operationsprogrammes Ermland und Masuren für 2007-2013, Ermland und Masuren – Region des vereinigten Europa kofinanziert. 

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen.

OK, schließen