Fb CHECK AVAILABILITY Buy voucher
Excellent
Rated By guests
9.4
Przystan Hotel&Spa
HotelsCombined

News

Letnie chwile w Przystań Hotel & Spa - FILM

Letnie chwile w Przystań Hotel & Spa - FILM

Wypożyczalnia sprzętów wodnych

Wypożyczalnia sprzętów wodnych

Przez całe lato (lipiec-sierpień) nad przepięknym jeziorem Ukiel działa nasza wypożyczalnia sprzętów wodnych. Zapraszamy do korzystania! Read more »

Letnie Atrakcje w Hotelu

Letnie Atrakcje w Hotelu

Wreszcie mamy lato ! Beztroski czas wakacji , który sprzyja wszelkiego rodzaju atrakcjom. To właśnie teraz większość z Nas wybiera się na urlop i ma okazje poznawać nowe miejsca, nowe smaki, nowe osoby... Z tej okazji w ramach Pakietu Letniego oprócz wspaniałych widoków, cudownej atmosfery i wyśmienitej kuchni przygotowaliśmy dla wszystkich gości nie lada atrakcje! Poniedziałek:  Warsztaty aromaterapii Spa / Warsztaty demakijażu masterclass / Badanie skóry twarzy (informacje i zapisy w recepcji Spa) Wtorek: Joga – Powitanie słońca i Poranna medytacja (informacje i zapisy w recepcji Spa) Środa: Kulinarne Warsztaty sushi (informacje i zapisy w restauracji Port) Czwartek: Animacje w żeglarskim klimacie. Szanty dla najmłodszych. Dziecięca nauka alfabetu morsa oraz wiązania węzłów żeglarskich Piątek: Juicy DietWarsztaty z przygotowywania odżywczych soków i koktajli witaminowych (informacje i zapisy w Restauracji Port) Sobota: Wieczór z muzyką na żywo Niedziela: Niedzielne lenistwo   Spędź z Nami Lato... Read more »

Metamorfozy z Mają Sablewską

Metamorfozy z Mają Sablewską

Metamorfozy z Mają Sablewską już za Nami… To był dłuuugi dzień, pełen wrażeń, wyzwań i wielu emocji...   Read more »

Mikołajkowy Bieg Charytatywny

Mikołajkowy Bieg Charytatywny

Miło Nam poinformować, że Przystań Hotel & Spa oraz Fundacja Przystań działają również mocno charytatywnie! 03.12.2016 to ważna data na mapie Olsztyna. Przystań Hotel & Spa pod honorowym patronatem Prezydenta miasta Olsztyna wraz z CRS Ukiel organizują Charytatywny Bieg Mikołajkowy na rzecz dzieci chorych na cukrzycę. Wspieramy ideę zdrowego stylu życia, zdrowej kuchni i aktywnego wypoczynku. Do tej wizji udało nam się namówić wielu znanych i lubianych z całej Polski oraz szereg partnerów, którzy wspomogli Nas w tej szczytnej akcji. Zaklinamy zimę i chcemy pokazać jak wiele ciekawych i fajnych form spędzania czasu mamy również zimą spędzając weekend na Mazurach! Przygotowaliśmy szereg atrakcji i to nie tylko sportowych ale również kulinarnych oraz dla najmłodszych, a ponieważ grudzień to miesiąc wspierania i niesienia pomocy mamy wielką nadzieję, że z Nami będziesz! Do biegu gotowi? 3,2,1...   Read more »

Tajne przez poufne czyli Ostatnie miejsca na Andrzejki!

Tajne przez poufne czyli Ostatnie miejsca na Andrzejki!

Wydarzenia Kulturalne

Wydarzenia Kulturalne

Drodzy Goście dzieje się u Nas dużo również jesienią! Mamy wrzesień , a w związku z tym, szereg wydarzeń kulturalnych rusza w naszym mieście. Tutaj przedstawiamy ciekawe możliwości spedzania czasu w Olsztynie i okolicy na najbliższe dni.   Read more »

Zamknięty dojazd do Hotelu od ul. Sielskiej

Zamknięty dojazd do Hotelu od ul. Sielskiej

Informujemy, że dzisiaj w nocy(12.09) z powodu remontu drogi  zamknięto całkowicie główny dojazd od ul. Kapitańskiej do ul. Żeglarskiej przy , której znajduje się Przystań Hotel & Spa. W związku z tym osoby jadące od strony Warszawy (droga 51) i południa powinny kierować się w kolejności na : ul. Bałtycka ul. Grabowa przejeżdzając przez niską zabudowę domów jednorodzinnych nalezy kierować się na ul. Żeglarską 4 Za utrudnienia przepraszamy. Read more »

Metamorfozy z Mają Sablewską w Olsztynie

Metamorfozy z Mają Sablewską w Olsztynie

Metamorfozy Mai Sablewskiej w Przystań Hotel & Spa w Olsztynie ! Jesień to czas zmian i nowych możliwości… Zaplanuj również swoją metamorfozę, a o pełną moc wrażeń zadba niezwykła kobieta Maja Sablewska! Jej metamorfozy zna cała Polska, bo robi je z pasją , szczerością i zaangażowaniem! Są prawdziwe i sięgają głębiej , niż powierzchowne zmiany, które możemy zobaczyć. Dlaczego? Ponieważ największą zmianę przeszła sama i wie jak pracować nad drugim człowiekiem. Read more »

O tańcu nie da się pisać (...) taniec trzeba tańczyć.- P. Coelho

O tańcu nie da się pisać (...) taniec trzeba tańczyć.- P. Coelho

Tak jak w tytule - Naszych lekcji tańca nie da się opisać, poprostu trzeba je przetańczyć! Przez całe lato organizujemy cykliczne lekcje tańca z dynamicznym instruktorem Wladymirem, który uczy podstawowych kroków oraz rytmiki ciała w zależności od prezentowanego tańca. Odzielnie prowadzone są zajęcia dla dzieci i dorosłych. Dla wszystkich gości hotelowych wstęp na zajęcia jest bezpłatny. Zapraszamy! Read more »

Letnie Atrakcje na Przystani

Letnie Atrakcje na Przystani

Lato w Przystań Hotel & Spa w Olsztynie obfitować będzie w wiele ciekawych spotkań. W otoczeniu jeziora i pięknej wakacyjnej aury Hotelu będziemy mieli okazję gościć markę Koemi, która prowadzić będzie warsztaty brafittingu, dodatkowo odbywać się będą warsztaty makijażu z marką Armani dzięki Perfumerii Douglas, konsultacje pielęgnacyjne z marką Sothys i konsultacje pielęgnacyjne wraz z badaniem kondycji skóry aparatem Skinscope marki SkinCeuticals. Na wszystkie atrakcje wstęp wolny. Read more »

Zabiegi w Oazie z czystym tlenem

Zabiegi w Oazie z czystym tlenem

Bubble Pure Air Natura Bissē Jedną z najbardziej nowatorskich przestrzeni, w których wykonywane są rytuały kosmetyczne na twarz i ciało. Bańka wypełniona w 99,995 % czystym tlenem pozwala na maksymalne korzystanie z dobrodziejstw innowacyjnych zabiegów Natura Bissē. Czyste środowisko bańki jest całkowicie wolne od cząstek zanieczyszczających, takich jak: wirusy, bakterie i alergeny (pyłki i roztocza). Oddychając czystym powietrzem i jednocześnie wykonując w czasie zabiegów ćwiczenia oddechowe, przechodzisz w stan maksymalnego relaksu. Rytuał Bubble Pure Air Natura Bissē Klient otoczony jest czystym powietrzem i atmosferą luksusu. Jego dobre samopoczucie maksymalizuje efekty zabiegów. Cudowne aromaty i klimatyczna muzyka pobudzają zmysły i odprężają. Przez cały czas wdychasz czyste powietrze. Read more »

METAMORFOZY Z MAJĄ SABLEWSKĄ W PRZYSTAŃ HOTEL & SPA

METAMORFOZY Z MAJĄ SABLEWSKĄ W PRZYSTAŃ HOTEL & SPA

Kochani jest nam niezmiernie miło podzielić się z Wami relacją z tego wyjątkowego wydarzenia. Jak wiecie mieliśmy przyjemność zorganizować dla Was Metamorfozy z Maja Sablewska. Efekty były piorunujące, zobaczcie sami. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestniczkom, wszystkim markom, które wzieły udział w tym wydarzeniu oraz oczywiście wyjątkowej Mai Sablewskiej.                      Read more »

O MAŁY WŁOS AKCJA CHARYTATYWNA

O MAŁY WŁOS AKCJA CHARYTATYWNA

AKCJA CHARYTATYWNA 12 GRUDZIEŃ 2015

AKCJA CHARYTATYWNA 12 GRUDZIEŃ 2015

Maja Sablewska

Maja Sablewska

Niezwykła osobowość- cudowna kobieta- doradzca wizerunkowy Maja Sablewska Read more »

BOOBI BROWN 10 LIPIEC 2015

BOOBI BROWN 10 LIPIEC 2015

ZAPRASZAMY NA WIECZÓR BOBBI BROWN W PRZYSTAŃ HOTEL&SPA ! 10 LIPIEC 2015 GODZINA 19.00  Read more »

SPXHTC EVVIVA L'ARTE

SPXHTC EVVIVA L'ARTE

We have had the great pleasure to host the incredible designer Sabrina Pilewicz and her latest handbag collection. Ms Sabrina – thank you!   Read more »

Auto Wimar Warmia

Auto Wimar Warmia

NASZ NOWY PARTNER - AUTO WIMAR WARMIA!!!!   Nasi goście w ramach pobytu mogą skorzystać z niewątpliwej okazji jazd próbnych najnowszych modeli Audi i VW. Zapraszamy  Read more »

Magdalena Różczka in Przystań Hotel&Spa

Magdalena Różczka in Przystań Hotel&Spa

To our pride and joy, on 21-22 February 2015 we hosted Mrs Magdalena Różczka as part of the “Fairytale Weekend” campaign. On this day Przystań Hotel & Spa held a charity auction of the prizes funded by the hotel. Thank you! Read more »

Winter Holidays with Audi

Winter Holidays with Audi

On 31 January 2015, we were present, as the main partner, in the Galeria Warmińska shopping centre during the “Winter Holidays with Audi” campaign. Below a photo of the winner of out Spa voucher. Congratulations!!!!! Read more »

Press conference

Press conference

On 14-16 January, Przystań Hotel & Spa hosted press days for journalists of women’s magazines. We hosted many famous titles including Elle, Viva, Instyle, Uroda życia and Cosmpolitan. During the visit of our distinguished guests Douglas presented The Balm – their new products – giving everyone an opportunity to test them.   Read more »

Santa Claus in Przystań Hotel

Santa Claus in Przystań Hotel

On 6 December Santa Claus himself visited the youngest of our guests. Read more »

Spa workshops during “The Regular Meetings with Beauty”

Spa workshops during “The Regular Meetings with Beauty”

On 6 December, during “The Regular Meetings with Beauty”, we hosted Spa workshops held by the best Polish specialists – Dr Monika Bujanowska, a doctor of aesthetic medicine from the Clinic of doctor Marek Szczyta and Mrs Monika Kucharska from Skinceuticals who offered our guests skin tests. Read more »

World Champions in Przystań Hotel & Spa

World Champions in Przystań Hotel & Spa

In October 2014 we hosted the world volleyball champions. Read more »

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Rozwoju Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013 Warmia iMazury Regionem Zjednoczonej Europy.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close