Fb Проверьте дату Купить ваучер
Excellent
Rated By guests
9.4
Przystan Hotel&Spa
HotelsCombined

Przystań Hotel & SPA

Wygoda i komfort

Weekend na Mazurach

Przystań Hotel Olsztyn to doskonałe miejsce na romantyczny weekend na Mazurach. Bez względu na porę roku i przychylność aury czekają na Państwa bogaty wachlarz propozycji i wrażeń. Obiekt zaprojektowany został tak, aby w pełni wykorzystać atuty położenia na równi z linią brzegową. Dzięki temu większość pokoi posiada widok na jezioro. Te z najwyższym standardem mają własny taras z zejściem do wody. Dodatkowo  marina jachtowa, prywatna plaża z białym piaskiem oraz taras widokowy na górnym piętrze budynku dopełniają wyjątkowe chwile relaksu.

Otoczenie hotelu czyli nadbrzeże z doskonale rozwiniętą infrastrukturą wodną w pakiecie z wypożyczalnią sprzętów wodnych to doskonały pomysł jeśli chcą Państwo spędzić weekend na Mazurach z dziećmi czy romantyczny weekend we dwoje w otoczeniu mazurskich jezior. Pobliskie Centrum Rekreacyjno – Sportowe Ukiel zapewnia szereg licznych atrakcji sportowych zaczynając od tak popularnych kajaków, rowerów wodnych czy łodzi kończąc na flyboradingu, wakeboardingu czy smoczych łodziach. Zimą zamarznięte jezioro to świetnie funkcjonujące lodowisko oraz trasa na pisze wycieczki w otaczającej zimowej aurze. Hotel położony jest z dala od zgiełku miasta, jednocześnie z bliskością Centrum. Zaledwie 10 minut drogi dzieli gości od Starego Miasta stolicy Warmi i Mazur – Olsztyna.

Otoczenie hotelu

weekend wśród mazurskich jezior

SPA

Malownicza strefa wellnes i wyjątkowe spa są doskonałym rozwiązaniem na  weekend dla dwojga na Mazurach. Basen z widokiem na jezioro typu infinity edge (tj. ukrytą krawędzią), powodujący złudzenie optyczne w którym basen wpływa do jeziora to doskonała podstawa romantycznego wieczoru dla dwojga. Jego zastosowanie podnosi atrakcyjność funkcjonalną i wizualną, a złudzenie optyczne o fenomenalnej estetyce, w doskonały sposób wpisuje się zarówno w warstwę krajobrazową, jak i wewnętrzną hotelu. Nietypowe spa, łączy w sobie luksus w oparciu o medyczne technologie. Najwyższej jakości kosmetyki cenionych na całym świecie marek (Natura Bisse, Sothys, SkinCeuticals) oraz wyjątkowe rytuały spa dostarczają wyjątkowych doznań dzięki czemu na zawsze zapamiętasz spędzony weekend we dwoje na Mazurach w Przystań Hotel & Spa ****.

weekend w spa na Mazurach

weekend w hotelowym SPA

Atrakcje

Doskonała lokalizacja, nowoczesna architektura, wyśmienita kuchnia z kilkunastoletnią tradycją oraz serwująca mniej znane orientalne smaki jak i wyjątkowe doznania estetyczne w spa & wellnes to elementy, które sprawiają, że to to miejsce do najlepsza propozycja zarówno na rodzinne wczasy z dziećmi jak i weekend na Mazurach w luksusowym hotelu. Przystań Hotel & Spa to najlepsza Przystań dla Ciebie.

weekend na motorówce

aktywny weekend na Mazurach

wycieczka rowerowa szlakiem Mazurkich jezior

 

 

 

Проект получил финансовую поддержку из средств Европейского фонда Регионального развития и государственного бюджета в рамках Программы «Операционное развитие Вармия и Мазуры на 2007-2013 гг. и «Вармия и Мазуры - регион объединенной Европы. 

Этот веб-сайт использует куки.

По его просмотр вы принимаете наши Cookies политики, в соответствии с настройками браузера.

ОК, закройте