Fb Sprawdź termin Kup voucher
Excellent
Rated By guests
9.4
Przystan Hotel&Spa
HotelsCombined

Spa & Wellnes

          

Pragniesz zaznać wspaniałego relaksu w połączeniu z dbałością o zdrowie i urodę? Wybierz Przystań Hotel & Spa - luksusowe Spa w Olsztynie, i spędź wymarzony weekend dla dwojga Mazury.

Personel naszych gabinetów to zespół certyfikowanych profesjonalistów z dziedzin fizjoterapii, kosmetologii i medycyny estetycznej, którzy łączą fach z zamiłowaniem i pasją. Głęboki relaks i odnowa biologiczna będą pełniejsze dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości specjalistycznych kosmetyków luksusowych marek (Intraceuticals, Natura Bisse, Sothys, Obagi).

Metamorfoza? Relaks? Odmłodzenie? To i wiele więcej znajdą Państwo w niepowtarzalnej ofercie hotel spa Mazury obejmującej zabiegi relaksujące, upiększające i odmładzające zarówno na twarz, jak i ciało oraz bogatą gamę masaży i zabiegów z użyciem specjalistycznych urządzeń.

Rytualne podejście, towarzysząca zabiegom nastrojowa muzyka przeplatająca się z szumem jeziora oraz zmysłowe mieszanki zapachów budują odprężającą atmosferę, dzięki której wypoczynek w naszym SPA okaże się spełnieniem marzeń o idealnym relaksie.

Piękne ciało, harmonia ducha i świeżość umysłu – to wszystko, wychodząc z naszego SPA, zabiorą Państwo ze sobą. Aby kolejnym razem wrócić po więcej.

Dla naszych gości z Olsztyna i jego okolic mamy przygotowaną specjalną ofertę.

*Woda w basenie spełnia wymagania zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r.

Opinia Inspektoratu Sanitarnego

 

Rezerwacje zabiegów Spa

* Pola obowiązkowe

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Rozwoju Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013 Warmia iMazury Regionem Zjednoczonej Europy.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij