Fb Sprawdź termin Kup voucher
Excellent
Rated By guests
9.4
Przystan Hotel&Spa
HotelsCombined

Przystań Hotel & SPA

Wygoda i komfort

Wczasy rodzinne

Każdy kto choć raz miał okazję odwiedzić pojezierze mazurskie, zdaje sobie sprawę z tego, jak niezwykłe jest to miejsce na wczasy rodzinne Mazury. Dziewicza przyroda zapierająca dech w piersiach oraz moc fantastycznych atrakcji to z pewnością ogromne atuty tego regionu. Dlatego spędzony tutaj czas jest wypełniony samymi przyjemnościami i na bardzo długo zapada w pamięć. Jeśli zatem nie wiesz dokąd pojechać na swój długo wyczekiwany urlop z rodziną, powinieneś zapoznać się z możliwościami jakie dają Ci Mazury.

Wczasy rodzinne na Mazurach

Jak można się domyślić, największym skarbem tego wyjątkowo urokliwego regionu Polski jest sama natura. Wielkie Jeziora Mazurskie to idealne miejsce na spędzenie czasu w ciszy i spokoju, delektując się świeżym powietrzem i pięknymi widokami. Warto przybyć tutaj na wczasy rodzinne, zwłaszcza jeśli lubimy żeglować i wypoczywać na łódce pośród spokojnych wód. Oferta wynajmu łodzi jest w tym regionie wyjątkowo obszerna, podobnie jak liczba miejsc, w których możemy w ten sposób spędzać urlop. Choć, dla osób bardziej wymagających znajdzie się też wysokiej klasy hotel z basenem na Mazurach.

Atrakcje

Ale Mazury to przecież nie tylko jeziora, które nie zawsze są aż tak atrakcyjne dla najmłodszych członków rodziny. Dlatego też, wybierając się na wczasy z dziećmi, warto zapoznać się z innymi interesującymi miejscami znajdującymi się w tej okolicy.

Bardzo ciekawą opcją jest na przykład spływ Kanałem Elbląskim, który od 2007 roku nosi miano jednego z siedmiu cudów Polski. Będzie to o tyle ciekawa podróż, że w kilku miejsca kanału, statek jest wyciągany na tory, przy pomocy specjalnej pochylni. A to z uwagi na różnice w ukształtowaniu powierzchni.

Najmłodszych powinien również zainteresować Park Dzikich Zwierząt znajdujący się w Puszczy Piskiej, w którym to oprowadzani przez przewodnika nie tylko dowiemy się czegoś więcej o przyrodzie, ale również będziemy mogli nakarmić i pogłaskać tamtejsze zwierzęta.

Dużą atrakcją dla dzieci powinna być także Indiańska Wioska w Mrągowie oraz znajdujące się w tym samym miejscu amerykańskie ranczo. Najmłodsi mogą nie tylko zwiedzać, ale również przyglądać się pokazom kaskaderskim oraz bawić się z prawdziwymi kowbojami.

Oczywiście obowiązkowa jest też wizyta na Polach Grunwaldzkich, gdzie w 1410 roku odbyła się sławna bitwa. Na miejscu działa Muzeum Bitwy pod Grunwaldem, w którym znajdują się niezwykle interesujące eksponaty związane z tym ważnym wydarzeniem w dziejach Polski.

wczasy z dziećmi w Hotel Przystań

wczasy rodzinne na Mazurach

Wczasy z dziećmi na Mazurach

Bez względu na to czy zamierzamy spędzić jedynie weekend dla dwojga na Mazurach czy nawet dwa tygodnie wczasów z dziećmi, warto z wyprzedzeniem zainteresować się też zakwaterowaniem. Wybierając Przystań Hotel Olsztyn, mają Państwo pewność, iż będzie to miejsce, w którym faktycznie wypoczniecie. Spełniające najwyższe standardy pokoje, przepyszne posiłki w hotelowej restauracji, a do tego strefa SPA to atuty, których nie można pominąć. Jest to idealny hotel zarówno dla całych rodzin, jak i par, a do tego świetnie sprawdza się jako miejsce spotkań biznesowych. W hotelu znajduje się bowiem najlepiej przygotowana sala konferencyjna na Mazurach, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
 

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Rozwoju Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013 Warmia iMazury Regionem Zjednoczonej Europy.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij