rezerwuj
rezerwuj

Centrum Biznesowe

przewiń
  1. Biznes
  2. Centrum Biznesowe

Doskonałe miejsce dla biznesu

Przystań Hotel & Spa to doskonałe miejsce dla Biznesu. Naszym gościom oferujemy 12 funkcjonalnych sal konferencyjnych o różnych wymiarach doskonale spełniają potrzeby, jeśli organizujemy szkolenia, spotkania biznesowe, prezentacje i konferencje na Mazurach, imprezy firmowe z wyśmienitym menu przygotowanym wg. Państwa wytycznych lub menu Szefa Kuchni, bazę noclegowa z dostępną ofertą dla 450 osób, moc atrakcji, w ofercie m.in różnorodne sporty wodne, sporty zimowe, rowery, ognisko na plaży, warsztaty oraz śniadania biznesowe.

dla biznesu
dla biznesu
Idealna lokalizacja

Idealna lokalizacja

Zaciszna lokalizacja hotelu pozwala na przeprowadzanie spotkań i konferencji w dogodnych warunkach odcięcia od zgiełku miasta, co nie tylko ułatwia skupienie na pracy, ale też daje możliwość zakosztowania relaksu po dniu wypełnionym pracą. Jednocześnie zaledwie kilka kilometrów dzieli nas od centrum Olsztyna.

Śniadania biznesowe

Śniadania biznesowe

Poza wekeendem na Mazurach, od poniedziałku do piątku zapraszamy też na śniadania biznesowe, gdzie w nieco mniej formalnych warunkach możemy prowadzić interesy przy znakomitych przekąskach. Wszystkie spotkania, szkolenia, pobyty firmowe są planowane i wyceniane indywidualnie. Wydarzeniu przypisany będzie dedykowany koordynator, który czuwa nad organizacją i przebiegiem konferencji.

Przestrzeń komfortu
NOWOCZESNE WYPOSAŻENIE

Multimedialne Centrum Przestrzeń komfortu

W 2017 roku do użytku oddane zostało Multimedialne Centrum Konferencyjne o powierzchni 600 m2. Ta przestrzeń komfortu dla ponad 400 osób to również 23 nowe nowoczesne pokoje. W zależności od charakteru wydarzenia nowa powierzchnia posłużyć może jako w pełni wyposażone Centrum Konferencyjno-Biznesowe, a po dniu wypełnionym pracą zmieni się w miejsce relaksu i rozrywki z odpowiednią aranżacją i sprzętem.

Sprawdź Przystań Hotel & SPA **** w portalu https://www.mojekonferencje.pl

SPECJALNE  OFERTY

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ZAREZERWUJ POBYT

przyjazd
25
stycznia 22
wyjazd
26
stycznia 22
newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij