Jetzt buchen
Jetzt buchen

Kurs motorowodny

scroll-seite
  1. Hauptseite
  2. Hotel
  3. Attraktionen
  4. Details

Szukasz kursów motorowodnych na Warmii i Mazurach? Zdobądź uprawniania i wypłyń na szerokie wody z Agencją "Na wiatr".

Skutery wodne, szybkie motorówki i wiatr we włosach... Brzmi kusząco? To wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Zapisz się na Kurs Motorowodny w Olsztynie, by zdobyć wymarzony patent. Patent sternika motorowodnego to honorowane na całym świecie uprawnienie umożliwiające prowadzenie po wodach śródlądowych wszelkich jednostek motorowodnych o mocy silnika powyżej 10 KW.

Kurs motorowodny pozwala na zdobycie praktycznej wiedzy oraz konkretnych umiejętności. Nowe uprawnienia pozwolą samodzielnie i bezpiecznie prowadzić łódź motorową. 

Profesjonalny kurs kończy się egzaminem państwowym na stopień Sternika Motorowodnego przeprowadzonym w ostatnim dniu szkolenia. Optymalny program, praktyczne ćwiczenia oraz doświadczeni instruktorzy sprawią, że egzamin będzie dla tylko formalnością.

Kurs dedykowany jest wszystkim miłośnikom sportów motorowodnych oraz nurkom, ratownikom, wędkarzom i żeglarzom, którzy chcieliby zdobyć nowe kompetencje, umiejętności i uprawnienia.

 

Zajęcia teoretyczne odbywają się w Tiffi Boutique Hotel przy ul. Żeglarskiej 7 w Olsztynie, zaś część praktyczna kursu prowadzona jest przy Plaży Miejskiej w Olsztynie ul. Kapitańska 23 (pomost naprzeciwko głównego parkingu).

 

Sprawdż opis na stronie wypożyczalni sprzętu wodnego i zapisz się na kurs: na-wiatr.pl

Newsletter
Abonnieren Sie unseren Newsletter
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen