rezerwuj
rezerwuj

Infrastruktura jeziora Ukiel

przewiń
  1. Hotel
  2. Atrakcje
  3. Infrastruktura jeziora Ukiel

Przystań Hotel i Spa położony jest nad samym jeziorem Ukiel (zwanym również Krzywe). Jego pow. to 412,0 ha; Składa się z 4 basenów jeziornych połączonych przesmykami, co generuje doskonałe warunki wiatrowe dla żeglarzy. 

Zbiornik jest długi na około 5,4 km i szeroki na ponad 1,5 km. i jest to największe i najgłębsze jezioro Olsztyna. Od wrzesnia 2014r. powstało Centrum Rekreacyjno- Sportowe, gdzie nowa, zmodernizowana infrastruktura zapewnia szereg urozmaiconych form relaksu i wypoczynku zarówno dla olsztynian jak i naszych Gości hotelowych. W sąsiedztwie hotelu można skorzystać ze ścieżek rowerowych, tras do joggingu, całorocznej zewnętrznej siłowni, placu zabaw dla dzieci , zagrać w boule, siatkówkę plażową, tenisa czy squacha jak również wypożyczyć łodze Omega, kajaki, kanu, rowery wodne, deski z żaglem, łyżworolki a zimą narty biegowe i łyżwy.

Jedną z największych atrakcji sezonu letniego jeziora Ukiel jest wodny plac zabaw, pięć kąpielisk wodnych, oraz Skatepark a zimą Snowpark. W najbliższym sąsiedztwie działa Warmia Przystań oferująca zajecia i kursy żeglarskie weekendowe, doszkalające i indywidualne dla dzieci i dorosłych.

 

Lokalizacja atrakcji

newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij