rezerwuj
rezerwuj

Dla dzieci

przewiń
  1. Strona główna
  2. Hotel
  3. Dla dzieci

Przystań Hotel & Spa Rodzinny wypoczynek

Przystań Hotel & Spa stawia na rodzinny wypoczynek, dlatego w naszym Hotelu nie zabraknie zarówno wyposażenia przystosowanego dla wygody naszych najmłodszych gości, jak i ciekawych atrakcji. Zależy nam, by wspólny rodzinny czas spędzony w Hotelu nad brzegiem jeziora stał się dla Państwa niezwykle komfortowy i pozostawił jedynie miłe wspomnienia.

Rodzinny wypoczynek
wygoda dla najmłodszych
Rodzinny wypoczynek
ciekawe atrakcje
dla maluchów
Wyposażenie pokoju

Wiele udogodnień dla maluchów

Dzieciom do lat 4 gwarantujemy bezpłatny pobyt. Ponadto w ramach wyposażenia rodzinnego pokoju proponujemy dziecięce łóżeczka z pościelą i podgrzewacze do butelek. Dodatkowo możemy wyposażyć pokój w wanienkę, a dla umilenia pobytu najmłodszych gości przygotowaliśmy dziecięce szlafroczki oraz delikatne kosmetyki dla dzieci powyżej 1 roku życia.

Sala zabaw
gry i zabawy

czas wolny Sala zabaw

Aby zadbać o czas wolny Państwa pociech, zapraszamy do Sali Zabaw, w której nie sposób się nudzić. W Sali Zabaw można nie tylko poszaleć w basenie z kulkami przygotowanym dla najmłodszych, ale także rozwijać wyobraźnię czytając książeczki dla dzieci. Dodatkowym atutem są przygotowane gry planszowe czy zabawki sensoryczne. W Sali Zabaw znajdują się także małe stoliczki przygotowane z myślą o zajęciach plastycznych.

Podczas weekendów oraz pakietów rodzinnych zapewniamy zajęcia z animatorem dla dzieci, który umili czas prowadząc kreatywne zajęcia.

na świeżym powietrzu
plac zabaw

Czas wolny na świeżym powietrzu

Wiosna i lato sprzyjają także spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, wówczas zapraszamy naszych milusińskich na zewnętrzny plac zabaw, na którym znajduje się ciekawa zjeżdżalnia, huśtawki czy ukochana przez wszystkie dzieci trampolina. Rozgrzewamy także sportowego ducha naszych młodych gości, proponując grę w badmintona.

dla dzieci
udogodnienia dla dzieci

Menu dla dzieci

W hotelowej Restauracji Port przygotowaliśmy nie tylko udogodnienia w postaci krzesełek do karmienia dla najmłodszych gości, ale także specjalne dziecięce menu, które z pewnością zyska swoich miłośników. Jeśli Państwa pociechy wymagają specjalnej diety, prosimy o poinformowanie o tym Recepcję Hotelu podczas rezerwacji pobytu, wówczas przygotujemy menu dostosowane do Państwa potrzeb.

wielka frajda

Strefa SPA wielka frajda

W naszej strefie Spa znajduje się płytki basen z kolorowymi zabawkami, dzięki którym zabawa w wodzie będzie dla dzieci wielką frajdą. W rodzinnej szatni znajdziecie Państwo także przewijak dla dzieci, a jeśli zaistnieje taka potrzeba, w Recepcji Spa można zakupić specjalne pieluszki do kąpieli. Zajęcia nauki i doskonalenia pływania pod okiem trenerki pływania to dodatkowa propozycja dla całych rodzin. Oferujemy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego uczestniczka, aby we właściwej atmosferze nabyć nowe umiejętności.

Aktywny czas

Położenie Hotelu Przystań jest idealne, by spędzać aktywnie czas całą rodziną na świeżym powietrzu. Ścieżki piesze i rowerowe zachęcają do zwiedzania pięknej okolicy. Zapraszamy na rowerowe wycieczki, bowiem naszym gościom udostępniamy rowery dla dorosłych i dla dzieci. Dysponujemy także niezbędnymi akcesoriami, jak kaski, rowerowe światła czy specjalne dziecięce foteliki.

W Recepcji otrzymacie Państwo także mapkę z zaznaczeniem okolicznych atrakcji oraz tras rowerowo-pieszych. Jeśli wolicie Państwo wypoczywać na hotelowych tarasach, Wasze dzieci mogą w tym czasie skorzystać ze strefy play station przygotowanej z myślą o nieco starszych pociechach.

SPECJALNE  OFERTY

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ZAREZERWUJ POBYT

przyjazd
17
marca 18
wyjazd
18
marca 18
newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij