rezerwuj
rezerwuj

Dla dzieci

przewiń
  1. Strona główna
  2. Hotel
  3. Dla dzieci

Przystań Hotel & Spa Rodzinny wypoczynek

Przystań Hotel & Spa stawia na rodzinny wypoczynek, dlatego w naszym Hotelu nie zabraknie zarówno wyposażenia przystosowanego dla wygody naszych najmłodszych gości, jak i ciekawych atrakcji. Zależy nam, by wspólny rodzinny czas spędzony w Hotelu nad brzegiem jeziora stał się dla Państwa niezwykle komfortowy i pozostawił jedynie miłe wspomnienia.

Rodzinny wypoczynek
wygoda dla najmłodszych
Rodzinny wypoczynek
ciekawe atrakcje
dla maluchów
Wyposażenie pokoju

Wiele udogodnień dla maluchów

Dzieciom do lat 4 gwarantujemy bezpłatny pobyt. Ponadto w ramach wyposażenia rodzinnego pokoju proponujemy dziecięce łóżeczka z pościelą i podgrzewacze do butelek. Dodatkowo możemy wyposażyć pokój w wanienkę, a dla umilenia pobytu najmłodszych gości przygotowaliśmy dziecięce szlafroczki oraz delikatne kosmetyki dla dzieci powyżej 1 roku życia.

Sala zabaw
gry i zabawy

czas wolny Sala zabaw

Aby zadbać o czas wolny Państwa pociech, zapraszamy do Sali Zabaw, w której nie sposób się nudzić. W Sali Zabaw można nie tylko poszaleć w basenie z kulkami przygotowanym dla najmłodszych, ale także rozwijać wyobraźnię czytając książeczki dla dzieci. Dodatkowym atutem są przygotowane gry planszowe czy zabawki sensoryczne. W Sali Zabaw znajdują się także małe stoliczki przygotowane z myślą o zajęciach plastycznych.

Podczas weekendów oraz pakietów rodzinnych zapewniamy zajęcia z animatorem dla dzieci, który umili czas prowadząc kreatywne zajęcia.

na świeżym powietrzu
plac zabaw

Czas wolny na świeżym powietrzu

Wiosna i lato sprzyjają także spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, wówczas zapraszamy naszych milusińskich na prywatną plażę gdzię znajduje się biały piasek oraz wyznaczony i bezpieczny obszar do kąpieli wodnych. Rozgrzewamy także sportowego ducha naszych młodych gości, proponując grę w badmintona.

dla dzieci
udogodnienia dla dzieci

Menu dla dzieci

W hotelowej Restauracji Port przygotowaliśmy nie tylko udogodnienia w postaci krzesełek do karmienia dla najmłodszych gości, ale także specjalne dziecięce menu, które z pewnością zyska swoich miłośników. Jeśli Państwa pociechy wymagają specjalnej diety, prosimy o poinformowanie o tym Recepcję Hotelu podczas rezerwacji pobytu, wówczas przygotujemy menu dostosowane do Państwa potrzeb.

wielka frajda

Strefa SPA wielka frajda

W naszej strefie Spa znajduje się płytki basen z kolorowymi zabawkami, dzięki którym zabawa w wodzie będzie dla dzieci wielką frajdą. W rodzinnej szatni znajdziecie Państwo także przewijak dla dzieci, a jeśli zaistnieje taka potrzeba, w Recepcji Spa można zakupić specjalne pieluszki do kąpieli. Oferujemy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego uczestniczka, aby we właściwej atmosferze nabyć nowe umiejętności.

Aktywny czas

Położenie Hotelu Przystań jest idealne, by spędzać aktywnie czas całą rodziną na świeżym powietrzu. Ścieżki piesze i rowerowe zachęcają do zwiedzania pięknej okolicy. Zapraszamy na rowerowe wycieczki, bowiem naszym gościom udostępniamy rowery dla dorosłych i dla dzieci. Dysponujemy także niezbędnymi akcesoriami, jak kaski, rowerowe światła czy specjalne dziecięce foteliki.

W Recepcji otrzymacie Państwo także mapkę z zaznaczeniem okolicznych atrakcji oraz tras rowerowo-pieszych. Jeśli wolicie Państwo wypoczywać na hotelowych tarasach, Wasze dzieci mogą w tym czasie skorzystać ze strefy play station przygotowanej z myślą o nieco starszych pociechach.

SPECJALNE  OFERTY

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ZAREZERWUJ POBYT

przyjazd
22
lutego 19
wyjazd
23
lutego 19
newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij