Fb Sprawdź termin Kup voucher
Excellent
Rated By guests
9.4
Przystan Hotel&Spa
HotelsCombined

Atrakcje

Wydarzenia

 

Wrzesień Dożynki Targi Chłopskie i Dożynki Wojewódzkie

Impreza to już stały punkt kalendarza imprez odbywających się w naszym województwie. Nie zabraknie rzemiosła i regionalnych kulinariów: pieczywa, wędlin, ryb, serów, owoców i warzyw, miodów oraz słodyczy.

 

Spotkania Zamkowe „Śpiewajmy Poezję”

Letnie Ogólnopolskie Spotkania Zamkowe „Śpiewajmy Poezję” to cykliczna impreza muzyczna odbywająca się od 1974 na dziedzińcu olsztyńskiego zamku. Od 2009 roku część festiwalu pokazywana jest na terenie Rynku Starego Miasta. Spotkania mają formę konkursu młodych wykonawców poezji śpiewanej. Finał konkursu to Koncert Laureatów. Koncerty odbywają się na przełomie czerwca i lipca. Organizatorem jest Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.

 

Festiwal Podróżniczy Strefa Przygody

Festiwal Podróżniczy "Strefa Przygody" to imprezy związane z podróżami. Festiwal odbywa się co roku w połowie sierpnia od piątku do niedzieli na Starym Mieście oraz w amfiteatrze w Olsztynie.

 

Olsztyńskie Lato Artystyczne

Olsztyńskie Lato Artystyczne to popularny cykl imprez kulturalnych w Olsztynie. Odbywa się od 1996 roku w wakacje od w czerwca do połowy września każdego roku.

Świąteczny Jarmark organizowany w stolicy Warmii i Mazur to już prawdziwa tradycja. Co roku w grudniu olsztyński staromiejski rynek zapełnia się straganami ze świątecznymi ozdobami i prezentami, nad którymi unosi się wspaniały aromat pierników i innych przysmaków. - 14.12 jarmark wigilijny w skansenie w Olsztynku

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Rozwoju Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013 Warmia iMazury Regionem Zjednoczonej Europy.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij