Fb Sprawdź termin Kup voucher
Excellent
Rated By guests
9.4
Przystan Hotel&Spa
HotelsCombined

Wyjątkowy wypoczynek

w idealnej lokalizacji

Przystań Hotel & SPA

ul. Żeglarska 4, 10-160 Olsztyn

tel.: (89) 651-90-00
e-mail: hotel@hotelprzystan.com

Dyrektor Operacyjny

Norbert Banach

e-mail:

norbert.banach@hotelprzystan.com

Recepcja

Dział Rezerwacji i Sprzedaży Indywidualnej

tel.: (89) 651-90-20, (89) 651-90-21
e-mail: rezerwacja@hotelprzystan.com

Manager Recepcji

Małgorzata Włodarska e-mail: malgorzata.wlodarska@hotelprzystan.com

Wojciech Żyliński e-mail: wojciech.zylinski@hotelprzystan.com

Tel.: + 48 725 667 740

Dział Sprzedaży Grupowej

e-mail: konferencje@hotelprzystan.com

Iwona Dremo

e-mail: iwona.dremo@hotelprzystan.com

Tel.: + 48 89 651 90 32

Grzegorz Kuciej

e-mail: grzegorz.kuciej@hotelprzystan.com

Tel.: + 48 89 651 90 31

Marketing

e-mail: marketing@hotelprzystan.com

Manager Anna Hencka - Zyser

SPA

tel.:(89) 651-90-60, (89) 651-90-61
e-mail: spa@hotelprzystan.com

Manager Anna Hencka - Zyser

Restauracja

tel.: (89) 651-90-52
e-mail: restauracjaport@hotelprzystan.com

Manager Anna Nagłowska

e-mail:

anna.naglowska@hotelprzystan.com

Tel.: + 48 725 667 662

Dział Kadr

Specjalista ds. HR Izabela Sobczyk

e-mail: izabela.sobczyk@hotelprzystan.com

Tel.;+ 48 89 651 90 42

Dział Finansowy

Główna Księgowa Wioletta Krajewska

e-mail: wioletta.krajewska@hotelprzystan.com

 

Kody GDS

Amadeus CH QYOPRZ

Sabre IH 67005

Galileo CH B2701

Worldspan IH QYOPR

Pegasus IH 44358

Masz pytania

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i udzieli odpowiedzi na każde pytanie

* Pola obowiązkowe

ukryj wskazówki

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Rozwoju Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013 Warmia iMazury Regionem Zjednoczonej Europy.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij